Державна установа "Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб
Міністерства охорони здоров'я України"

Приймальня (061) 224-06-88, e-mail: zpoblses@ukr.net

Вхід для користувачів

Швидкі посилання 

Документи

До уваги суб’єктів господарювання! (27,5 КБ)

Шановні підприємці!

Відповідно до рекомендацій проектної ініціативи Запорізької облдержадміністрації «ПОКРАЩЕННЯ ДОЗВІЛЬНИХ ПОСЛУГ НА ТЕРИТОРІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ», яка впроваджується в рамках проекту PRISM, проводиться дослідження якості надання дозвільних послуг, прозорості і зручності роботи дозвільного органу «Головне управління Держсанепідслужби у Запорізькій області», доступності інформації та дотримання законодавства про дозвільну систему. Частиною дослідження є опитування безпосередніх споживачів дозвільних послуг за допомогою цієї анкети.

Метою опитування є отримання інформації, яка допоможе покращити ефективність роботи дозвільного органу «Головне управління Держсанепідслужби у Запорізькій області». Результати опитування будуть використані виключно з метою підвищення якості надання дозвільних та адміністративних послуг та напрацювання та впровадження заходів щодо вдосконалення системи надання дозвільних послуг на території Запорізької області.

При роботі з анкетою уважно ознайомтесь із запитанням, з варіантами відповідей, оберіть відповідні варіанти із запропонованого переліку або вкажіть свій (якщо це передбачено анкетою).

Надсилайте заповнену анкету на електронну адресу управління адміністративних послуг Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області expert.guzp@ukr.net або у інший, зручний для Вас спосіб. Заздалегідь вдячні за співпрацю!

завантажити анкету 1 (58 КБ)

завантажити анкету 2 (35КБ)

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 №1067-р "Про затвердження переліку платних адміністративних послуг, які надаються Державною санітарно-епідеміологічною службою та установами і закладами, що належать до сфери її управління" (95Кб)

Інформація для підприємців по проведенню попереднього санітарно-епідеміологічного контролю вантажів та оформленню товаросупровідної документації (34Кб)

Новини щодо надання адміністративних послуг

Згідно нових регламентів надання дозвільних документів термін підготовки висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи скоротився до 10 робочих днів. Для створення зручних умов для суб’єктів господарювання та з метою оперативної підготовки пакету документів для проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи або експлуатаційоного дозволу з 25.03.2013 впроваджено наступний порядок.

Суб’єкти господарювання можуть подати заяви за місцем провадження господарської діяльності

- до територіальних управлінь держсанепідслужби у Запорізькій області для проведення позапланового санітарно-епідеміологічного обстеження об’єкту з метою встановлення відповідності санітарним нормам;

- до територіальних підрозділів ДУ «Запорізький обласний лаборатоний центр ДСЕСУ» для проведення лабораторних досліджень для потреб державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Підготовку дозвільних документів здійснює Головне управління Держсанепідслужби у Запорізькій області.

Адреси відокремлених структурних підрозділів Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області (71КБ)

Адреси відокремлених структурних підрозділів ДУ «Запорізький обласний лабораторний Центр Держсанепідслужби України» (72КБ)

Прес-службаЦентр контролю та профілактики хворобІсторіяНормативні документиОбласний центр КПХДокументиЩо необхідно знатиГромадське здоров'яНаукові матеріалиПублічна інформація
Copyright © iC